Praca

UNO FOODS Sp. J. Jest liderem w segmencie licencjonowanych słodyczy w Europie Wschodniej i liczącym się dostawcą na rynki Europy Zachodniej.

Jesteśmy największym i najdłużej działającym w Polsce i Europie Środkowej dostawcą licencjonowanych słodyczy dla dzieci.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • negocjacje nowych kontraktów zakupowych,
  • renegocjacja warunków dostaw w oparciu o wiedzę z analizy kosztów po stronie dostawców,
  • organizacja procesu zakupowego i jego ścisła koordynacja ze zmiennym zapotrzebowaniem działu sprzedaży i produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem reżimu czasowego,
  • optymalizacja cen zakupu opakowań w oparciu o gruntowną wiedzę z zakresu opakowań z folii, papieru i plastiku,
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena),
  • współpraca z działem sprzedaży w celu proponowania nowości produktowych,
  • kontrola stanów magazynowych i zamówień produkcyjnych pod kątem szacowania potrzeb zakupowych w perspektywie elastycznego funkcjonowania działu produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
  • utrzymywanie i rozwijanie uczciwych relacji z dostawcami,

Wymagania:

  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • rozwinięte i potwierdzone zdolności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
  • wiedza z zakresu kosztów surowców i półproduktów (papier, folia, plastik: wtrysk i termoformowanie)
  • znajomość branży produkcji opakowań
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne lub ekonomiczne),
  • minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • przekazanie i wprowadzenie w przejmowane obowiązki,
  • stabilną pracę w sympatycznym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosowanie do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: „RODO”), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, oraz innych stosownych przepisów prawa.

Ogłoszenie w Pracuj.pl