Praca

UNO FOODS Sp. J. Jest liderem w segmencie licencjonowanych słodyczy w Europie Wschodniej i liczącym się dostawcą na rynki Europy Zachodniej.

Jesteśmy największym i najdłużej działającym w Polsce i Europie Środkowej dostawcą licencjonowanych słodyczy dla dzieci.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

Specjalista d/s zakupów

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

– organizacja procesu zakupowego i jego ścisła koordynacja ze zmiennym    zapotrzebowaniem działu produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem reżimu czasowego,

– optymalizacja cen zakupu opakowań w oparciu o gruntowną wiedzę z zakresu opakowań z folii, papieru i plastiku,

– renegocjacja warunków dostaw w oparciu o wiedzę z analizy kosztów po stronie dostawców,

– aktywne poszukiwanie nowych dostawców (wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert i ich wycena)

– współpraca ze wszystkimi działami w celu identyfikacji potrzeb produkcji

– kontrola stanów magazynowych i zamówień produkcyjnych pod kątem     szacowania potrzeb zakupowych w perspektywie elastycznego funkcjonowania działu produkcji,

– prowadzenie dokumentacji zakupowej,

– utrzymywanie i rozwijanie uczciwych relacji z dostawcami,

Umiejętności i wiedza:

– prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

– rozwinięte i potwierdzone zdolności analityczne i organizacyjne,

– umiejętności podejmowania decyzji,

– znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji.

– wiedza z zakresu kosztów surowców i półproduktów (papier, folia, plastik: wtrysk i termoformowanie)

– znajomość branży produkcji opakowań

wykształcenie

– wyższe kierunkowe (techniczne lub ekonomiczne),

– minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków,

– znajomość języka angielskiego;

CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem proszę kierować na adres mailowy: praca@uno.com.pl
Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o poniższej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).

Ogłoszenie w Pracuj.pl